Ogłoszenia Warto wiedzieć...
Centrum Kultury w Gnojniku zachęca dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach muzycznych. Każdy może przyjść i spróbować swoich sił. Cały czas trwa nabór do orkiestry dętej, która w przyszłości będzie uświetniać imprezy kulturalne, kościelne itp. na terenie gminy. A może wśród młodych amatorów muzyki znajdzie się wirtuoz, który przy odpowiednim wsparciu rozbłyśnie na polskiej scenie sztuki? Wszak nie od dziś wiadomo, że talent ma każdy, nie wolno go tylko zakopać!
Dowiedz się więcej...

JĘZYK ANGIELSKI - kurs
Centrum Kultury w Gnojniku organizuje kurs języka angielskiego i niemieckiego dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Zapisy dokonywane są w siedzibie Centrum od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 19.00. Kontakt telefoniczny 14 68 69 690. Zapraszamy!
Dowiedz się więcej...

Kurs tańca towarzyskiego
Pozwól, aby gorące rytmy tańców latynoamerykańskich i niepowtarzalne emocje towarzyszące tańcom standardowym stały się Twoją pasją - zabłyśnij na parkiecie!
Dowiedz się więcej...

Wesołe soboty wśród książek
Gminna Biblioteka Publiczna w Gnojniku zaprasza wszystkich małych, większych i całkiem duźych czytelników na WESOŁE SOBOTY WŚRÓD KSIĄŻEK.
Dowiedz się więcej...

Ogłoszenie
Centrum Kultury w Gnojniku organizuje kurs nauki gry na instrumentach muzycznych, tj.: organy, gitara, akordeon. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału i zapisywania się w ośrodku kultury w godz. od 8.00 do 20.00.
Zapraszamy!

Aerobik? Tylko u nas
Chcesz zadbać o swoją kondycje i dobre samopoczucie? Przyjdź na aerobik do Centrum Kultury w Gnojniku. W każdy poniedziałek od godz. 19.00 do 20.00 prowadzone są zajęcia.
Dowiedz się więcej...

www.CK.Gnojnik.pl 2007-2012